alaTest Sider
Slut dig til alaTest
alaTest Danmark, Alt om anmeldelser © 2005-2025 ICSS AB. Alle rettigheder forbeholdes. Vilkår
87 anmeldelser
Jun 2025
alaTest har samlet og analyseret 87 anmeldelser fra magasiner og hjemmesider. Folk kan virkelig godt lide lyden. Også størrelsen imponerer, men anmeldere er mindre positive med hensyn til pålideligheden.
brugervenlighed, design, pris, størrelse, lyd
pålidelighed
Gennemsnitligt vurderede brugere dette produkt til 78/100 og eksperter vurderede dette produkt 73/100.
Ekspertanmeldelse af (komputer.dk)
Kompakt og gennemtænkt clockradio, der forvandler din iPod til et vækkeur under opladning.
God lyd; Nem betjening; Fin fjernbetjening
Sløj radiomodtagelse; Kun til iPod
Man kan tilslutte en hvilken som helst anden afspiller med et almindeligt hovedtelefonstik, men så ryger opladningen, fjernbetjeningen og den automatiske afspilning.
Ekspertanmeldelse af : Laptopfreak (laptopworld.dk)
Logitech har lavet en række nye produkter, der sigter på Apples iPhone / iPod produkter. Vi ser nærmere på en model til natbordet, deres lille kompakte clockradio Pure-Fi Anytime.
Logitech har satset massivt på Apple produkter i 08 og Pure-Fi serien er fuld af lækre pakker, hvis man har en iPod eller iPhone.
Please select your alaTest site to get local reviews and prices:
We have local websites in the following countries: